Opinie klientów

W zeszłym roku podjęliśmy decyzję o sprzedaży oraz jednocześnie zakupie nowego mieszkania, czyli zamiana. Jest to bynajmniej trudne w krótkim okresie od sprzedaży kupić właściwe dla nas mieszkanie i zgrać przeprowadzki z wyprowadzkami. Nie bardzo wierzyliśmy z mężem że to się może udać. Ktoś polecił mi pana Krzysztofa jako eksperta od rzeczy niemożliwych. Jasne. Tak się jednak wydarzyło, pan Krzysztof w profesjonalny sposób poprowadził negocjacje, wskazał trudne aspekty, wykazał zrozumienie dla naszych obaw, poprowadził za rączkę płynnie wszystkie transakcje w trzy miesiące od ogłoszenie sprzedaliśmy swoje mieszkanie i kupiliśmy nowe. Wszyscy gratulowali nam a tak naprawdę ojcem tego sukcesu jest pan Krzysztof Zalewski. Polecam z całych sił. |

Beata Glica (ul. Pólnicy)
Pan Krzysztof przeprowadził nas przez dwie transakcje kupna i sprzedazy w poprzednim roku, obie przebiegły bez zastrzeżeń. Pan Krzysztof w przebiegu transakcji był bardzo pomocny i życzliwy, oprócz tego zaangażowany i skuteczny w negocjowanie ceny. Życzę powodzenia i polecam każdemu.

Hanna Svensson (ul. Chmielna)Pan Krzysztof sprzedawał moje mieszkanie na Przymorzu w sierpniu 2017 roku i cała sprzedaż trwała raptem 3 tygodnie. Udało się sprzedać mieszkanie za kwotę, którą ustaliliśmy na pierwszym spotkaniu. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji i polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem biura nieruchomości!

Piotr (al. Rzeczypospolitej)


Z usług Pana Krzysztofa korzystałam w 2018 roku, na początku niechętnie zgodziłam się żeby przyprowadził klientów (twierdzi tak każdy pośrednik) natomiast po czasie dałam się przekonać i teraz nie żałuję, klienci zdecydowali się na zakup po pierwszej prezentacji, za kwotę taką jakiej od początku żądałam. Cała transakcja przebiegła sprawnie i w zaledwie kilka tygodni doszło do umowy końcowej. Dla wszystkich chcących szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie, polecam.

Klaudia (ul. Hausbrandta)

 

Współpraca z Panem Piotrem okazała się najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać w kwestii powierzenia sprzedaży mieszkania. Od samego początku wiarygodność oraz zaangażowanie jak i wiedza Pana Piotra przedstawiała się na najwyższym poziomie. Każde nasze oczekiwania zostały spełnione w 100% a nawet więcej, gdyż w dalszym ciągu Pan Piotr pomaga nam dopełnić innych spraw związanych z zakupem nowego mieszkania więc czujemy się bezpieczni podczas podejmowania decyzji. Z przyjemnością polecamy biuro IDEA które jest rzetelne a przede wszystkim zadba o każdy szczegół od samego początku aż do końcowej sprzedaży. Dziękujemy

Karolina (ul. Wileńska)


Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Piotra udało mi się kupić wymarzone pierwsze mieszkanie! Moje wymagania były bardzo wygórowane, ale doświadczenie i świetne podejście do klienta Pana Piotra spowodowały, że moje oczekiwania zostały spełnione. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tym agentem!

Adrianna
Polecam współpracę z Panem Piotrem Bańkowskim. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Częsty kontakt telefoniczny i informacje o wszystkim co jest związane ze sprzedażą. Formalności załatwiane bardzo szybko. Pan Piotr Bańkowski widzi i docenia potencjały mieszkania oraz potrafi je zaprezentować. Moje mieszkanie zostało sprzedane w ciągu 4 dni w bardzo dobrej cenie. Pan Piotr pomagał mi również w kupnie nowego mieszkania (negocjacje, formalności prawne) dzięki czemu czułam się bezpieczniejsza. Jeszcze raz polecam!

Barbara KowalkowskaBardzo dobre biuro nieruchomości Gorąco polecam to biuro nieruchomości, a w szczególności Pana Piotra Bańkowskiego. Bardzo profesjonalna obsługa, rzetelny, sumienny. Mieszkanie sprzedane bardzo szybko za kwotę jaką chcieliśmy. Naprawdę polecam.

Katarzyna

Jeśli chcecie Państwo poznać nas bliżej lub zapoznać się z większą ilością opinii, zachęcamy do odwiedzenia strony:

https://www.trojmiasto.pl/IDEA-Nieruchomosci-o80299.html

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: