Straszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
630 000 PLN
Cena za m2
6 293,71 PLN
Powierzchnia
100,10 m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1910
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
600 PLN
Dostępne od
2020-11-09
Numer oferty
6970/7668/OMS

Opis nieruchomości

OKOLICA:
Idealna dla osób poszukujących spokoju, ciszy, obcowania z naturą, a zarazem bliskiego sąsiedztwa dużej aglomeracji- Gdańska. Nieruchomość znajduje się w Straszynie, w linii prostej od dworca PKP W Gdańsku 9,9 km. Budynek mieści się terenie Elektrowni Wodnej Straszyn, z dwóch stron opływa go rzeka Radunia napędzająca elektrownię, wypływając z Jeziora Straszyńskiego (czysta woda wód gruntowych nadal stanowi pozyskiwanie wody pitnej dla Gdańska), wokół sporo zieleni, lasy, trasy rowerowe, szlaki kajakowe.

BUDYNEK:
Jest to zabytkowa kamienica z 1910 roku. Budynek w 2000 roku przeszedł generalny remont. Elewacja i dach zostały odnowione ( zostały jeszcze nowe, zapasowe dachówki). Okna zostały wymienione na drewniane, nowszej technologii, oraz zostało poprowadzone ogrzewanie centralne. Kamienica jest w stanie bardzo dobrym.

MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 101,1 m2 składa się z :
- dużej kuchni z jadalnią 17,40m2 (widok na przepływającą rzekę)
- salon 29.8m2 (wystawa południowa i widok na zieleń)
- 3 sypialnie 19,10 m2 ,7,30m2 , 5,50m2
- łazienka z WC 4,80m2 (po generalnym remoncie)

Do mieszkania przynależą dwie obszerne piwnice, garaż wolnostojący oraz pół budynku gospodarczego ( budynki wykończeniem nawiązują do samej elektrowni).

Ogródek o powierzchni około 230 m2 .

Ogrzewanie własne za pomocą kotła elektrycznego, natomiast instalacja jest przystosowana do podłączenia innego pieca (np. pellet, drewno)

W kamienicy znajdują się trzy mieszkania, z czego każde z nich posiada odrębne wejście.

Szukasz spokojnego miejsca w zabytkowej i historycznej lokalizacji?

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !

Kontakt

IDEA Nieruchomości

Telefon:
+48 536 711 319
E-mail:
biuro@ideatrojmiasto.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Idea nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Idea nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ideatrojmiasto.pl… czytaj więcej