Gdańsk

Orunia Górna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
50 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Parking podziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Parking naziemny
Tak
Kaucja
2500
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2012
Dostępne od
2020-01-29
Numer oferty
3/7668/OLW

Opis nieruchomości

SZUKASZ LOKALU DLA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI BIUROWEJ?- TRAFIŁEŚ IDEALNIE!

LOKALIZACJA:
Osiedle jest spokojne, położone blisko terenów zielonych i rekreacyjnych oraz parku oruńskiego, bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami, niedaleko pętli tramwajowo-autobusowej przy ul. Świętokrzyskiej. Dojazd samochodem do obwodnicy i do centrum Gdańska zajmuje ok. 10 min.

BUDYNEK:
Budynek z 2012 roku. Bardzo zadbany, z windą i parkingiem podziemnym. Warto wspomnieć, że w budynku znajdują się lokale użytkowe i mieszkania. Bardzo cicho, kameralnie. Na dachu budynku znajduje się patio dla mieszkańców i użykowników lokali, z którego można podziwiać panoramę miasta oraz urządzić grilla.

LOKAL:
Lokal składa się z dwóch pomieszczeń. Jest zaaranżowane na lokal biurowy i dotychczas pełnił taką funkcję. Open space daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Niski czynsz ok. 300 zł miesięcznie. Lokal jest zadbany i nie wymaga jakiegokolwiek wkładu.

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak

Kontakt

IDEA Nieruchomości

Mobile:
+48 536 711 319
Email:
biuro@ideatrojmiasto.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Idea nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Idea nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ideatrojmiasto.pl… czytaj więcej