Gdańsk

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Cena za m2
2 750 PLN
Powierzchnia
200 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2020-09-28
Numer oferty
5/7668/OLS

Opis nieruchomości

Szukasz gotowej inwestycji? - To właśnie to ogłoszenie!

Restauracja w Centrum Gdańska jest idealną okazją do zainwestowania. Lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszych w okolicach lokalu. Sama marka lokalu gastronomicznego tworzona od dłuższego czasu zapewnia grono stałych klientów. Bardzo wysokie oceny w internecie!

LOKAL:

Sercem całego lokalu jest poziom parteru. Na nim mieści się główna sala oraz bar. Na głównej sali mamy 43 miejsca siedzące. Do tego mamy taras na którym również można ustawić dodatkowe miejsca. W planach było zabudowanie go na tak zwany ogród zimowy. Kawałek dalej znajduje się miejsce na typowy ogród letni, gdzie można wystawić kolejne miejsca siedzące. W głównej sali również znajdują się toalety damska i męska.

Na poziomie minus jeden znajduje się główna kuchnia, spiżarnie i miejsca do przechowywania żywności. Dodatkowo na poziomie -1 znajduje sie pomieszczenie socjalne oraz miejsce na biuro. Do dyspozycji załogi dostępna jest winda towarowa.

Dla zainteresowanych dostępny jest także strych (istnieje możliwość jego adaptacji). Obecnie używany jest jako dodatkowy magazyn.Podana cena dotyczy odstąpienia Restauracji wraz z całym wyposażeniem! Istnieje możliwość zatrzymania dotychczasowej kadry.
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Parametry dodatkowe

  • Winda towarowa: Tak

Kontakt

IDEA Nieruchomości

Telefon:
+48 536 711 319
E-mail:
biuro@ideatrojmiasto.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Idea nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Idea nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ideatrojmiasto.pl… czytaj więcej