Gdańsk

Przymorze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
489 000 PLN
Cena za m2
4 527,78 PLN
Powierzchnia
108 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1961
Numer oferty
4/7668/OLS

Opis nieruchomości

SZUKASZ PRZESTRONNEGO LOKALU NA PRZYMORZU POD SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ- TRAFIŁEŚ IDEALNIE!

LOKALIZACJA
Lokal mieści się w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze - jednej z najbardziej pożądanych i rozpoznawalnych lokalizacji w Trójmieście, na co złożyły się m. in. bliskość do morza(kilka do Parku Reagana), liczne tereny zielone i rekreacyjne, jak również doskonałe skomunikowanie i szeroko rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (np. Galeria Przymorze, Decathlon, McDonald's, Biedronka, banki, lokale gastronomiczne, poczta, apteki i wiele, wiele innych). Mieszkańcy okolicznych zabudowań wielorodzinnych bez problemu odnajdą wszystko to, co im potrzebne, tuż za rogiem.

BUDYNEK
Jednopiętrowy pawilon z 1961r. przynależny do trzypiętrowego bloku. W lokalu wcześniej mieściła się kotłownia, obecnie jest to sklep z akcesoriami do budowy i wykończenia domu. Budynek w stanie dobrym. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe, w tym 3 przynależne do lokalu.

LOKAL
Lokal znajduje się na parterze oraz w suterenie przez co ma bardzo wysoki sufit (4,70m2). Od razu przy wejściu znajdują się schody którymi zejdziemy na dół do głównego pomieszczenia, a z lewej strony znajduje się antresola z widokiem na cały lokal zakończona małym biurem. Do dyspozycji jest główne pomieszczenie, łazienka oraz dwa pomieszczenia socjalne. Za dodatkową opłatą (230 zł/msc) można wynająć dodatkowe pomieszczenie, o metrażu ponad 100 m2. Opłaty oscylują na poziomie 1000 zł. miesięcznie.

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA PREZENTACJĘ!

Kontakt

IDEA Nieruchomości

Telefon:
+48 536 711 319
E-mail:
biuro@ideatrojmiasto.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Idea nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Idea nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ideatrojmiasto.pl… czytaj więcej