Chwaszczyno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 200 000 PLN
Cena za m2
617,65 PLN
Powierzchnia działki
6 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
2/7668/OGS

Opis nieruchomości

DZIAŁKA: na sprzedaż nieruchomość położona w Chwaszczynie (gmina Pszczółki) miejscowości położonej 20 km od Gdańska. Dzięki niedalekiej odległości dojazd z miejscowości Chwaszczyno do Gdańska zajmuje przy normalnym natężeniu ruchu ok. 20/25 min z tego też względu jest to świetne miejsce, aby służyć za dobrą alternatywę do wybudowania magazynu/zakładu produkcyjnego.


Powierzchnia działki to 6800 m2. Obecne przeznaczenie jest rolno-budowlane. Działka w całości ogrodzona. Oferta z niezwykle dużym potencjałem inwestycyjnym. Idealna pod budowę sklepu typu supermarket.

CENA DO NEGOCJACJI!ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

IDEA Nieruchomości

Telefon:
+48 536 711 319
E-mail:
biuro@ideatrojmiasto.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Idea nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Idea nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ideatrojmiasto.pl… czytaj więcej