Rumia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
467,14 PLN
Powierzchnia działki
426 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Miejska w drodze
Numer oferty
11/7668/OGS

Opis nieruchomości

JEŚLI SZUKASZ DZIAŁKI, Z PIĘKNYM WIDOKIEM, NA KTÓREJ PLANUJESZ WYBUDOWAĆ DOM- TRAFIŁEŚ IDEALNIE!

Na sprzedaż działka budowlana, położona w kameralnej części Rumii przy ul. Metalowców z widokiem na panoramę miasta. Działka znajduje się w miejscu, które jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, jak również Gdynią, Wejherowem oraz Trójmiastem dzięki liniom autobusowym (przystanek kilka minut od nieruchomości). W niedalekiej odległości znajdziemy też stację Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM-Rumia).
Działka aktualnie nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu istnieje szansa wystąpienia o WZ na Twój wymarzony dom. Działka posiada dostęp do mediów( woda, kanalizacja prąd, gaz).
W pobliżu rozpoczęto budowę węzła Janowo, dzięki czemu będziemy mieli dostęp do jeszcze sprawniejszej komunikacji.
W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe, apteka, szkoła, przedszkole, kościół, park, biblioteka. Sąsiadująca zabudowa to zabudowa jednorodzinna.
Działka posiada dostęp do drogi publicznej.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

IDEA Nieruchomości

Telefon:
+48 536 711 319
E-mail:
biuro@ideatrojmiasto.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Idea nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Idea nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ideatrojmiasto.pl… czytaj więcej