Gdańsk

Klukowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 190 000 PLN
Cena za m2
6 263,16 PLN
Powierzchnia
190 m2
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2004
Rynek
Wtórny
Numer oferty
181/7668/ODS

Opis nieruchomości

SZUKASZ SŁONECZNEGO DOMU DLA SWOJEJ RODZINY?

DOM: na sprzedaż ustawny i przestronny dom wolnostojący z dużą przestrzenią, doskonałą dla rodziny. W skład tej nieruchomości wchodzą następujące poziomy:

PIWNICA:

- wc
- kotłownia
- pomieszczenia gospodarcze

PARTER:


- wejście do garażu (z kanałem)


I PIĘTRO:

- kuchnia połączona z jadalnią
- duży balkon
- salon (ok. 30 m2)
- sypialnia

II PIĘTRO:

- 2 sypialnie ( 13 m2, 20 m2)
- łazienka (ogrzewanie podłogowe)
- wc


PODDASZE:

- sypialnia (19,2 m2)


Warto nadmienić niezwykle korzystne usytuowanie budynku względem stron świata, salon w którym odbywa się życia za dnia ulokowany został od strony południowo-zachodniej co zapewnia dużą ilość światła dziennego.


BUDYNEK: dom został oddany do użytku w 2004 roku wybudowany w zabudowie wolnostojącej. Jest bardzo przestronny i zadbany. Posesja wokół domu jest ogrodzona. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Na tyłach domu znajduje się ogródek. Dom jest bardzo dobrze ocieplony (wewnątrz)dzięki temu mamy niskie koszty eksploatacyjne. Ogrzewanie odbywa się za pomocą pieca gazowego. W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy, możliwość parkowania również przed garażem.

Wszystkie okna są plastikowe.


Stan całej nieruchomości należy uznać za bardzo dobry.LOKALIZACJA: dom znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Klukowo. Usytuowany w idealnej okolicy dla rodziny z dziećmi (w najbliższej odległości przedszkola, szkoła podstawowa i liceum). Oferta idealna dla rodziny z dziećmi!

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Kontakt

IDEA Nieruchomości

Mobile:
+48 536 711 319
Email:
biuro@ideatrojmiasto.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Idea nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Idea nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ideatrojmiasto.pl… czytaj więcej