LOKAL
na
SPRZEDAŻ
550 000 PLN
2 750 PLN/m2
GDAŃSKŚródmieście
Opis
Szukasz gotowej inwestycji? - To właśnie to ogłoszenie!

Restauracja w Centrum Gdańska jest idealną okazją do zainwestowania. Lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszych w okolicach lokalu. Sama marka lokalu gastronomicznego tworzona od dłuższego czasu zapewnia grono stałych klientów. Bardzo wysokie oceny w internecie!

LOKAL:

Sercem całego lokalu jest poziom parteru. Na nim mieści się główna sala oraz bar. Na głównej sali mamy 43 miejsca siedzące. Do tego mamy taras na którym również można ustawić dodatkowe miejsca. W planach było zabudowanie go na tak zwany ogród zimowy. Kawałek dalej znajduje się miejsce na typowy ogród letni, gdzie można wystawić kolejne miejsca siedzące. W głównej sali również znajdują się toalety damska i męska.

Na poziomie minus jeden znajduje się główna kuchnia, spiżarnie i miejsca do przechowywania żywności. Dodatkowo na poziomie -1 znajduje sie pomieszczenie socjalne oraz miejsce na biuro. Do dyspozycji załogi dostępna jest winda towarowa.

Dla zainteresowanych dostępny jest także strych (istnieje możliwość jego adaptacji). Obecnie używany jest jako dodatkowy magazyn.Podana cena dotyczy odstąpienia Restauracji wraz z całym wyposażeniem! Istnieje możliwość zatrzymania dotychczasowej kadry.
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
Szczegóły oferty

Cena550 000 PLN

Cena za m22 750 PLN

Powierzchnia200 m2

PrzeznaczenieGastronomiczne

RynekWtórny

Dostępne od2020-09-28

Winda towarowaTak