LOKAL
na
SPRZEDAŻ
490 000 PLN
4 537,04 PLN/m2
GDAŃSKPrzymorze
Opis
SZUKASZ PRZESTRONNEGO LOKALU NA PRZYMORZU POD SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ- TRAFIŁEŚ IDEALNIE!

LOKALIZACJA
Lokal mieści się w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze - jednej z najbardziej pożądanych i rozpoznawalnych lokalizacji w Trójmieście, na co złożyły się m. in. bliskość do morza(kilka do Parku Reagana), liczne tereny zielone i rekreacyjne, jak również doskonałe skomunikowanie i szeroko rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (np. Galeria Przymorze, Decathlon, McDonald's, Biedronka, banki, lokale gastronomiczne, poczta, apteki i wiele, wiele innych). Mieszkańcy okolicznych zabudowań wielorodzinnych bez problemu odnajdą wszystko to, co im potrzebne, tuż za rogiem.

BUDYNEK
Jednopiętrowy pawilon z 1961r. przynależny do trzypiętrowego bloku. W lokalu wcześniej mieściła się kotłownia, obecnie jest to sklep z akcesoriami do budowy i wykończenia domu. Budynek w stanie dobrym. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe, w tym 3 przynależne do lokalu.

LOKAL
Lokal znajduje się na parterze oraz w suterenie przez co ma bardzo wysoki sufit (4,70m2). Od razu przy wejściu znajdują się schody którymi zejdziemy na dół do głównego pomieszczenia, a z lewej strony znajduje się antresola z widokiem na cały lokal zakończona małym biurem. Do dyspozycji jest główne pomieszczenie, łazienka oraz dwa pomieszczenia socjalne. Za dodatkową opłatą (230 zł/msc) można wynająć dodatkowe pomieszczenie, o metrażu ponad 100 m2. Opłaty oscylują na poziomie 1000 zł. miesięcznie.

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA PREZENTACJĘ!
Szczegóły oferty

Cena490 000 PLN

Cena za m24 537,04 PLN

Powierzchnia108 m2

Liczba pięter2

Stan budynkuDobry

RynekWtórny

Rodzaj budynkuMagazynowo-biurowy

Rok budowy1961