MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
765 000 PLN
12 338,71 PLN/m2
GDAŃSKGłówne Miasto
ul. Długa
Opis
LOKALIZACJA:
TO TU w Sercu Starego Miasta możemy cieszyć się życiem kulturalnym czy też oświatowym m.in. Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, liczne Muzea i wystawy Wyspa Spichrzów z AmberSky, pobliska marina oraz fajnie zorganizowany czas plenerowy, to tylko kilka z licznych atrakcji jakie oferuje miasto.
Liczne kafejki oraz kluby w połączeniu z wyjątkowym klimatem Starego Miasta pozwolą nam spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół.
Swobodę komunikacji zapewnia dobrze zorganizowania i liczna komunikacja miejska.

BUDYNEK:
Kamienica z 1952 roku, w bardzo dobrym stanie. Za budynkiem znajdują się miejsca postojowe tylko dla mieszkańców. Klatka zadbana, zabezpieczona domofonem.

MIESZKANIE:
Mieszkanie składa się z 4 pokoi. Trzy pokoje mają bezpośredni widok na ulicę Długą, dzięki czemu można poczuć się jak na wakacjach i czuć klimat gdańskiego Starego Miasta przez cały czas, zaś 4 sypialnia- największa, znajduje się od strony parkingu i podwórza. Mieszkanie dwustronne, wymaga odświeżenia, lecz można w nim również zamieszkasz od razu. Bardzo ustawne, idealnie będzie służył jako inwestycja długo lub krótkoterminowa, a także może posłużyć jako lokum wakacyjne lub do zamieszkania dla rodziny. Do mieszkania przynależy piwnica. W łazience znajduje się bojler, zaś mieszkanie jest ogrzewane ogrzewaniem miejskim. Warto wspomnieć, że bliskość Starego Miasta, licznych kafejek i restauracji stwarza taką aurę, że w tym mieszkaniu po prostu chce się przebywać, szczególnie przy oknie :)

NIE CZEKAJ I UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA PREZENTACJĘ!
Szczegóły oferty

Cena765 000 PLN

Cena za m212 338,71 PLN

Powierzchnia62 m2

Liczba pokoi4

Piętro3

Liczba pięter4

RynekWtórny

Rok budowy1952